Wpisy użytkownika Don't wake me up z dnia 6 października 2014

Liczba wpisów: 1

destrukcyjnamilosc
 
Co ja robię? Co ja kurwa robię? Odezwał się Pan X. Chce się spotkać powiedziała mu że mam chatę wolną z rana. Powiedział że przyjedzie. Co ja kurwa robię?! Może się rozmyśli.. hahaha.. który facet by się rozmyślił gdyby wiedział że może zaliczyć panienkę. Ja pierdole.. co ja robię? I jeszcze musiałam mu powiedzieć że mam dom wolny. Idiotka. Znów będę czułą się jak ostatnia szmata. Trudno. Kręci mnie. Jestem dorosła. Robię to co chce i lubię.

tumblr_ncnviuU3jQ1tu1i4wo1_500.jpg

tumblr_nceiho0XX61to3baxo1_500.jpg

tumblr_ncexmk0uyU1tu1i4wo1_500.jpg


Jaką bieliznę ubrać? ..
  • awatar zoya.jasiński: dylematy. z jednej syrony się chce a z drugiej nie powinno. tylko właściwie dlaczego nie powinno?? zdradzisz kogoś?? zranisz?? jeśli nie to co ma stać na przeszkodzie. sama piszesz że jesteś dorosła. nie jesteśmy cnotkami i nie tylko mężczyzną wolno mieć przygody ;)
  • awatar ColdHeart: I jak było? ;>
  • awatar Don't wake me up: @cassandra clara lovegood: no właśnie ciągle mam w sobie taki konflikt.. z jednej strony czuję że nie powinnam bo przecież nie wypada, bo puszczalstwo, bo nic z tego nie będzie a z drugiej to przecież krzywdy nikomu nie robię a skoro mi się podoba i drugiej osobie się podoba to czemu nie?
Pokaż wszystkie (4) ›