Wpisy użytkownika Don't wake me up z dnia 29 marca 2014

Liczba wpisów: 1

destrukcyjnamilosc
 
Często zastanawiam się nad tym kim jestem, kim chciałabym być, kim już nigdy nie będę a kim mogę być. Jeszcze nie tak dawno bo może rok bądź dwa temu nie sądziłam że powiem o sobie że jestem puszczalską szmatą. Jest już na prawdę źle gdy moi przyjaciele myślą też tak o mnie.
Dziś dowiedziałam się że mój były ma nową dziewczynę. W lutym odezwał się po roku milczenia. Uznał że nie chce się wiązać z żadną i teraz tylko sex bez zobowiązań. Proponował mi to kilka razy. Odmawiałam. Jeszcze tydzień temu rozmawialiśmy na temat tego że on woli umawiać się z laskami na sex bo zobowiązania to niepotrzebna komplikacja życia. Proponował mi kila dni temu sex bez zobowiązań a teraz co? Nowa dupa. Zakochana para. A mnie co najbardziej boli? Że uznał, że jestem jedną z tych z którymi może łączyć tylko sex ,a sam jak widać jest w stanie wykrzesić z siebie uczucia i chce tego! Tylko że te uczucia do innej laski. Nie do mnie. Ja jestem rzeczą.. zwykłą szmatą.
Ty nie odzywasz się do mnie 76 dni. Czy to mój stan polepsza? Nie sądzę mogę ci jedynie zacytować jedno

"Jeśli ja pierwszy zdechnę, będę czekał na Ciebie suko w piekle, bo tam przecież moje miejsce jest."  ~Kaen

tumblr_n29mr0eWxm1sqio12o1_500.jpg


Pan Idealny. Ciągle mam jakieś schizy że on mnie zostawi dla innej. Może to i dobrze zasługuje na kogoś normalnego. Ale przespać się z nim prześpię. Coś chcę mieć z tego życia. I teraz pisze mi o jakiejś innej dupie. No kurwa to ja jestem jakaś psychiczna czy jednak mam podstawy do tego by być zazdrosna? Chwila muszę sobie to poukładać bo się gubię.
Chce dla niego jak najlepiej. Uważam że powinien znaleźć sobie normalną, ładną, fajną laskę, bo jest świetnym chłopakiem i zasługuje na właśnie kogoś takiego. Lecz z drugiej strony ja chyba jednak coś do niego czuję, chce by był mój. Rozpierdala mnie od środka gdy myślę o tym że miałby być z inną. Ale jestem świadoma że znajdzie sobie prędzej czy później jakąś laskę fajną i mnie dla niej zostawi. Przecież jestem tylko rzeczą.

tumblr_n2rrnuZ98g1rbpdrdo1_500.jpgMuszę ustalić sobie plan działania. Muszę być twarda. Muszę poudawać że mam wyjebane, że mi nie zależy, że nie jestem zazdrosna. Muszę być silna nie pokazywać że jestem słaba. Dam mu siebie a on to wykorzysta zostawi i będzie spoko. Poboli i może w końcu znów osiągnę stan w którym nie będę czuć nic.
Będę silna. JESTEM SILNA! Ale zaraz zaraz.. co w mojej dłoni robi ta żyletka? ...a miałam być silna.. chuj nie wyszło znów..

large.jpg