Wpisy użytkownika Don't wake me up z dnia 31 maja 2014

Liczba wpisów: 1

destrukcyjnamilosc
 
Hmmmm.. co ja czuję? Dobre pytanie. Moje nastroje dosyć często się zmieniają. Popadam ze skrajności w skrajność. Od olbrzymiej euforii do mega depresji (ah te moje elokwentne określenia). Trochę jest to nieciekawe. Teoretycznie teraz nie mam się czym dołować. Z Panem Idealnym dosyć dobrze, ze znajomymi też, szykuje się parę okazji gdzie będę mogła wyjść ze znajomymi, studia w miarę ok (pozostały mi 2 zaliczenia plus esej), z rodzicami się dogaduję, dostałam PS3 (nakurwiam w heavy rain <3). Czemu się dołuję? Czemu się kaleczę z byle drobnostki.

tumblr_mzidznyhTJ1ry6flbo1_500.jpg


Ostatnio Pan Idealny udowadnia że nie jest Panem Idealnym. Był na imprezie i się nie odzywał przez 2h! Dobra wiem pisze jak głupia, zazdrosna laska, ALE było inaczej. Odzywał się a tak.. zamilkł i to wydało mi się dziwne. Znalazłam sobie coś na pocieszenie na szczęście i tego nie analizowałam i nic sobie nie zrobiłam. Jestem z tego powodu nawet z siebie dumna :D. Coraz częściej rozmyślam nad tym czy to na pewno przetrwa. Ja tego bardzo chce bo jest cudowny i daje mi ogromne wsparcie. Tylko boje się że go zmęczę swoimi humorami i wybierze łatwiejszą drogę w postaci kogoś lepszego ode mnie (o co nietrudno). No ale cóż pożyjemy zobaczymy. Powinnam przestać myśleć o tym co zdarzy się za chwilę i po prostu cieszyć się chwilą, ale ciągle jest ten paraliżujący strach. Czy ja mu nie ufam? Nie wiem. Ostatnio stwierdził że jeżeli nam nie wyjdzie będziemy mogli powrócić do tego co było przedtem tj. przyjaźni. Nie dałabym rady. Za bardzo go kocham.

pobrane (11).jpg


I nie zobaczę go przez tak długi czas. Tęsknie.

tumblr_mo1u49qdsx1s24p4ko1_400.gif
  • awatar MalaEndrfinka: Dobrze, że masz tego Pana Idealnego zazdroszczę. I fajnie, że nawet Ci się układa. Lubię takie 'życiowe' blogi, w sumie sama prowadzę takiego. Dodam do obs.
Pokaż wszystkie (1) ›