• Wpisów: 208
  • Średnio co: 9 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:51
  • Licznik odwiedzin: 16 751 / 1899 dni
 
destrukcyjnamilosc
 
I znów koszmar. Nie, nie miałam złego snu. Wręcz przeciwnie, dopiero moment obudzenia był koszmarem. Te sny są jak słodka trucizna która zaczyna działać dopiero gdy się obudzisz i uświadomisz sobie ,że to był tylko sen, a rzeczywistość jest straszna. Nienawidzę tego, nie chce już przeżywać tego pieprzonego rozczarowania. Tak bardzo chciałabym żeby to co się działo było prawdziwe. To smutne. Mam nadzieje że dziś znów mnie to nie czeka.
Jakby tego było mało dziś, to powróciły mi stany ,że nie chcę a wręcz nie mogę patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Jestem brzydka i czuję się brzydka. Nic dziwnego że żaden mnie nie chce. Jak ja wyglądam.. Zawsze nie tak jak powinnam. Chyba znów przytyłam i się nie dziwię.. wpierdalam ostatnio wszystko jakbym nie miała dna. Jak ja siebie nienawidzę. Nikt nienawidzi mnie tak bardzo jak ja sama.
Co do okaleczania, nie powtórzyłam tego ,ale czuję że to tylko kwestia czasu. A tak niby dobrze mi szło. Wszystko teraz staje się dobrym powodem aby to zrobić. Czuję się samotna.

tumblr_n5rkc7HCXy1taukyho1_500.jpg

Nie możesz dodać komentarza.